“Ainult kõige parem on piisavalt hea…” Jakob Westholm

“Ainult Kõige Parem On Piisavalt Hea…” Jakob Westholm

Ka meie usume seda, et vaid parim on piisavalt hea meie klientidele – W43 ühendab endas suurepärase asukoha, sõbraliku kogukonna ja läbimõeldud viimistluse. Eksklusiivne ja elegantne kollektsioon kaheksast avarast ja privaatsest korterist Toompea jalamil, Tallinna südalinna külje all. W43 kodud on ajaloolise hõngu ning kaasaegse disaini ja mugavuse kombinatsioon, peegeldades ainulaadse Kassisaba asumi väärtusi ja iseloomu. W43 on butiikmaja, mis koosneb kahes osast – miljööväärtuslik rekonstrueeritav puitmaja ja uus, juurdeehitatav osa, mis üheskoos moodustavad huvitava koosluse ning Kassisabale omanäolise väljanägemise.

Iga korteri planeering ja asukoht majas on hoolikalt läbi mõeldud, et pakkuda rohkelt valgust ja avarust – korterite vaated avanevad kahte ilmakaarde. Majal on ca. 340 m2 suurune privaatne sisehoov koos mänguväljakuga. Iga korteri juurde kuulub autokoht mugavas maa-aluses garaažis ja ruumikas panipaik soklikorrusel.

W43 maja katuseterrassid, 4ndal korrusel laiuvad 2 lõõgastavat oaasi ( 24,5 m2 ja 33,1 m2), pakuvad vaadet Kassisaba rohelusele ja Tallinna vanalinna punaste katuste maalilisele siluetile. Mõnus koht, kus sõpradega aega veeta ja sumedaid suveõhtuid nautida.